[vc_row full_width=”stretch_row” el_class=”deneme” css=”.vc_custom_1552515416438{margin-top: -50px !important;border-top-width: -25px !important;padding-top: -20px !important;background-color: #444444 !important;}”][vc_column][vc_column_text]

Bu deneme sayfası Pilot – Kabin Memuru – TGS – UZMAN alımları içindir.
Take-Off pozisyonuna başvuran adaylar için önemli duyuru: TIKLA
Diğer pozisyonlar için: Bu sayfa sadece deneme amaçlıdır. Sistemimizde şu an 7-8 adet deneme sınavı, gerçek DynEd sınavının videoları (3.0 ve 3.2 ile biten), eğitim videoları ve grammar tabanlı deneme sınavları bulunmaktadır. 
Ödeme işlemleri ve üyelik işlemleri tamamen online sistem üzerinden gerçekleştirilmektedir. Herhangi bir konuda soru sormak veya bizlere ulaşmak isterseniz, iletişim hattımız olan 0312 911 00 12 numarasına WhatsApp üzerinden mesaj atabilirsiniz.

Üye olacak adaylara özellikle belirtmek isteriz ki satın alınan üyelikle birlikte sadece DynEd’e değil aynı zamanda DLR – CRM – KURUL menülerine de erişim sağlayabilecek ve tüm içeriklerden sınırsız faydalanabileceksiniz.

Örneğin DLR için SkyTest lisansı, DLR için gireceğiniz tüm modüller, CRM için pdf kitaplar eksiksiz ve ücretsizdir. Tüm içeriklere sürekli olarak güncelleme takibi yapılır ve üyeler bilgilendirilir.

[/vc_column_text][vc_column_text css_animation=”fadeInRight”]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content” css=”.vc_custom_1560526663386{background-color: #41bfb6 !important;}”][vc_column][vc_column_text css_animation=”fadeInLeftBig”]

2.  Part 1 ve Part 2 Demo İnteraktif Sınavı:

Demo

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”4162,4163,4164,4166,4168,4186″ title=”Üyelik ekranındaki DynEd içerikleri:”][vc_btn title=”Satın Al” style=”3d” color=”pink” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.garantidyned.com%2Fsatin-al%2F|title:%C3%9Cyelik%20Sat%C4%B1n%20Alma%20Sayfas%C4%B1||”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1561224378956{background-color: #41bfb6 !important;}”][vc_column][vc_column_text css_animation=”fadeInUpBig”]

Sistemimiz hakkında bilgi almak için lütfen 03129110012 Whatsapp hattına mesaj atınız.
Dyned denemesi sizlere DynEd menüsünde üyeliğiniz online olarak satın alındıktan sonra sunacağımız içeriklerden sadece 1 tanesidir ve kısıtlıdır. Piyasada ve forumlarda başka siteden ekran görüntüsüyle çekilmiş bu tarz videolar dolaşmaktadır. Lütfen o soru ve cevaplara çalışmayınız! Çok fazla yanlış soru ve cevap bulunmaktadır. Sistemimizde Eğitim Videoları, DynEd part 1 ve part 2 içerikleri ile alakalı içerikler, gerçek DynEd sınavı ve İnteraktif Deneme Sınavları bulunmaktadır. İnteraktif sınavlarımızda sonucunuzu görerek kendinizi değerlendirebileceksiniz. İnteraktif sınavların içinde part 1 ve part 2 bulunmaktadır. Gerçek çıkmış sorulardır ve sizlere çıkacak olan soru havuzundan serpiştirilmiştir.

Deneme çözerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Sadece bu deneme videosunda bile şu ana kadar çıkan birçok soru mevcuttur. İnteraktif demo sınavında da çıkan sorular 2019 ve 2020 yıllarının sınavlarının sorularıdır.

THY İngilizce Sınavı’nın formatı tam da bu şekildedir. THY DynEd formatı gereği kolaydan zora doğru giderek ilerler. Part 1 ve part 2’den oluşmaktadır.

Tüm üyelerimizin süreçlerini takip ediyoruz. Bununla birlikte sitemizde bulunan deneme sınavları sonuçlarına bağlı olarak güncel bir lider tablosu hazırlanır ve bu tabloyla diğer üyeler arasında olan sıralamanızı görmeniz sağlanır.

[/vc_column_text][vc_column_text]
dyned deneme
dyned deneme
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Üyelerimizden olumlu geri bildirimleri okumak için bu yazıya tıklayınız.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]