Pilot Olmak Artık Hayal Değil!

Üstelik Sınav Soruları ve Danışmanınız Varken!

Neye İhtiyacınız Olduğunu Çok İyi Biliyoruz

2017 yılından beri profesyonel olarak pilot ve kabin memuru adaylarına eşlik ediyoruz. Bu süreçte tecrübelerimiz ile sizleri başarıya doğru emin adımlarla ilerletiyoruz. Pilot alımı için gerekli DynEd - DLR - CRM - KURUL içerikleri için de ayrıca çalışıyoruz ve tecrübeli pilot ekibiyle de bu içeriklerimizi güncelliyoruz.
Üye olan herkese 79€ değerinde CRM kitaplarının pdf formatları, DLR için skytest ve mic modülleri hediye!
Tek bir üyelik ile sitedeki tüm içeriklerden sınırsız yararlanabileceksiniz. Telefon - Tablet - PC farketmeksizin 7/24 erişim sağlayabilirsiniz.

Satın alacağınız üyelik ile sadece DynEd’e değil aynı zamanda çok iyi ve eksiksiz hazırlanmış DLR – CRM içeriklerine de ücretsiz erişebileceksiniz. 

thy ikinci pilot aday adayı

1. Aşama DynEd

THY 2. Pilot Adayları ilk önce DynEd sınavına girmelidir.
Sistemimizdeki DynEd sorularının %80'i sınavda kesin olarak çıkmaktadır. Sistem ancak ücretli üyelere açıktır.

2. Aşama DLR

Pilot ve Pilot adaylarından oluşan ekip tarafından en ince ayrıntısına kadar hazırlanmış datalar ve çok önemli tavsiyelerin bulunduğu DLR sayfamız sizlerin hizmetinde.
Sayfaya erişim ücretli üyelik gerektirir.

3. Aşama CRM

En önemli ve en kritik aşama olan CRM ile ilgili çok önemli kitapların pdf formatlarını, tavsiyeleri ve bilmeniz gerekenleri bir arada topladık.

4. Aşama KURUL

En önemli ve en kritik aşama olan CRM ile ilgili çok önemli kitapların pdf formatlarını, tavsiyeleri ve bilmeniz gerekenleri bir arada topladık.