Genel Sorular

  • Garanti DynEd hem yazılımsal olarak hem de içerik olarak son derece güvenlidir. Tam 3 yıldır bu site aktif ve en eski site biziz.
  • Forumlardan ve bazı haber sitelerinden bizleri araştırabilirsiniz.
  • Ödeme ve satın alma işlemleri tamamen otomatiktir, kesinlikle kart bilgilerinize ihtiyaç duymuyoruz, son ekranda banka ekranına bilgilerinizi giriyorsunuz ve başarılı olduğunda otomatik olarak bizim sayfaya geri dönüyorsunuz. Sms ile bilgilendirilip, üyeliğiniz 1 dakika bile beklemeden anında açılıyor. Kesinlikle havale / eft kabul edilmemektedir, bu şekilde kabul eden sitelere de güvenmeyiniz.
  • Hakkımızda tek bir şikayet bile bulamazsınız ancak sikayetvar.com sitesi üzerinden kendilerini rakibimiz zanneden bir site thydyned sahibi kendi şahsi numarasıyla bizlerle konuşmuş olup o konuşmayı paylaşmıştır, biz o şikayete cevap verme zahmetine bile girmedik çünkü fake şikayetin bile bir kalitesi olur ve bu şikayet sadece bizleri güldürmüştür. Bu siteden bizim siteye gelen birçok üyemiz oldu ve bu o site üyelerinin çoğu da eski dyned sorularının olduğu ve neredeyse hiçbir sorunun çıkmadığı yönündedir, bu konuşma kayıtları da hala elimizde mevcut.
  • Bir diğer site ise dynedsinavi sitesidir, kendileri bizim eski üyemiz olup, bizden gördükleri birkaç soruyu çoğalta çoğalta denemeler oluşturmuşlar ve sayfamızda yaptığımız her değişikliği birebir taklit ederek üyelerini kandırmaktadırlar, biraz teknik araştırma yaparsanız mesela domain / alanadı sorgusu yaparsanız siz de anlayacaksınız ki sayfalarında 9 yıllık tecrübe diye yazılmıştır, ancak sayfa açılalı 1 yıl bile olmadığını domain sorgusunda siz de anlayacaksınız. Kazandırdığımız pilotlar şeklinde fotoğraflar da paylaşılmış ancak bu fotoğraflar  site sahibi (24 yaşında) hala öğrencisi olduğu üniversiteden veya funfly uçuşlarından çekilmiş fotoğraflardır. Bu şekilde oluşturulan bir sitenin de içerikleri aynı şekilde diğer site gibi güncel olmamakla birlikte bu siteden bizlere gelen üyelerimiz de olmuştur.
  • Aklınıza takılan ve güven sağlamak adına sormak istediğiniz şeyleri whatsapp üzerinden bizlere iletebilirsiniz (03129110012).

 

Category: Genel Sorular

İndirim kesinlikle söz konusu bile değildir, kimseye haksızlık yapmamak adına ekip olarak aldığımız kesin ve esnetilemez karardır. Çünkü bizlerle iletişime geçmeden site üzerinden direkt satın alma işlemini gerçekleştiren üyelere haksızlık olacağını düşünüyoruz.

Category: Genel Sorular

https://www.garantidyned.com/satin-al sayfasından güvenli – online – otomatik şekilde üyeliğinizi satın alabilirsiniz, ödeme işlemi bankanız tarafından anında onaylanarak bizlerce otomatik sms ile bilgilendirilirsiniz.

Özetle, satın alma işleminde herhangi bir bekleme veya ekstra bir onay söz konusu olmadığı için 7/24 ödeme yapıldığı an üyeliğiniz erişime açılır.

Taksit isterseniz kart bilgilerinizi girdiğiniz ekranda 12 aya kadar taksitlendirme seçebilirsiniz.

Category: Genel Sorular

Buraya dumanla diye yazacağımızı umdunuz belki de ama inanın maille veya whatsapp üzerinden yazıp da sizlere nasıl ulaşabiliriz şeklinde mesajlar oldukça fazla geliyor.
Bu Sıkça Sorulan Sorular sayfasında sorularınıza yanıt bulamadığınız konular için bizlerle whatsapp üzerinden anlık mesajlaşabilirsiniz.
Garanti DynEd olarak santral hattımız 0312 911 00 12 numarasıdır ancak bu numarayı ilan dönemlerinde ve yoğunluk oranına bağlı olarak kapalı veya açık tutuyoruz. Ancak bu numara üzerinden whatsapp üzerinden 7/24 iletişim sağlayabilirsiniz.

Category: Genel Sorular

İçeriklerle Alakalı

Evet, denemelerimizi süre veya sayı sınırlaması olmadan istediğiniz zaman istediğiniz kadar baştan çözebilirsiniz. Ayrıca üyeler arasında lider puan sıralaması da yapılır, sürekli olarak kendinizi aktif tutabilirsiniz.

Amacımız ilk önce ilk aşama olan DynEd (THY İngilizce Sınavı) için minumum %80 garantili soruları sizlerle paylaşmaktır. Ancak DLR – CRM – KURUL için de sizleri dışarıya muhtaç etmeden, güncel ve gerekli olan tüm modüller, içerikler ve notlar üyelerimize açıktır. Sınırsız bir şekilde faydalanabilirsiniz.

DynEd için sitemizde;

  • Part1’e yönelik Eğitim Videoları,
  • Part1 ve Part2 Gerçek DynEd sınavı videoları (maximum puan ile biten sınavların gerçek videolarıdır),
  • 6-7 adet deneme sınavı (çıkacak sorulardan oluşan denemelerdir, sizlere ezberletmek ve daha sık pratik yaptırmak adına bilerek bu sayıda tutuyoruz, yani soruları kopyalayaıp kopyalayıp deneme sayımızı şişik göstermiyoruz)

İçeriklerimizin tamamı göz önüne alındığında sınava girdiğinizde göreceksiniz ki minumum %80 oranında aynı soru ve cevaplarla karşılaşacaksınız.

Üyelerimizden gelen geri bildirimler ve forumlarda bizim hakkımızda yazan üyelere göre Part1 kısmı neredeyse aynı part2 ise yarısından biraz fazla çıktığı yönündedir.

DynEd den başarılı olmak istiyorsanız öncelikle Eğitim Videolarını ve Gerçek Sınav Videolarını birkaç kez izlemenizi ve mümkünse ezberlemenizi tavsiye ederiz. Ardından deneme sınavlarına başlayarak minumum 85 90 puan almaya çalışınız, bu puanı alırsanız minumum 2.0 veya 2.5 puan alırsınız.

Load More