THY Take-Off

THY Take-Off İngilize Sınav Soruları ve Genel Yetenek Sınavı

THY Take-Off başvuru sürecinin en önemli parçasını teşkil eden “THY İngilizce Sınavı”nda THY bir değişikliğe gitmiştir. 
Söz konusu sınav sistemi değişikliği, GarantiDynEd yetkililerimiz tarafından THY ile yapılan görüşmeler sonucunda detaylıca tespit edilerek yeni sisteme uygun sınav soruları sitemize eklenmiştir. 
THY İngilizce Sınav Sistemi’ni hazırlayan ekiple yapılan görüşmeler sonrası oluşturulan yeni deneme sınavının yanı sıra DYNED sekmelerine de erişim sağlayacak olmanız İngilizce seviyenizi yükseltmeniz için ayrı bir fırsat sunmaktadır. Yeni sistem sonrası gerçekleşen sınavlar için çalışma fırsatı bulacağınız TAKE-OFF denemeleri THY İngilizce Sınavı için bilgi seviyenizi ölçebileceğiniz en temel araçtır. Deneme sorularının formatı sınav formatıyla aynı olup soruların birebir olmayacağını belirtmek isteriz.
Ayrıca THY Genel Yetenek Sınavı ve Taktiksel Kelime Arşivi de eklenmiştir.
Ödeme işlemleri ve üyelik işlemleri tamamen online sistem üzerinden gerçekleştirilmektedir. Herhangi bir konuda soru sormak veya bizlere ulaşmak isterseniz, whatsapp iletişim hattımız olan 0312 911 00 12 numarasına whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz.
Başarılar dileriz.

2019 ilk sezon Take-Off başarımız deneme içeriklerimizin güçlü olduğunu kanıtlamıştır ve biz de içeriği iyice zenginleştirerek sizler için güncelledik.