TGS (Turkish Ground Services)

TGS için özel olarak hazırlanmış DynEd ingilize sınav soruları %80 garantili!

Turkish Ground Services (TGS) için Part1 ve Part2 Dahil olmak üzere sınavda çıkmış ve çıkacak sorulardan oluşan denemelerimiz ile ingilizce sınavını dert etmekten kurtulun!
TGS Personellerine yönelik hazırlanmış olan sınav sorularımız sayesinde 2 yıldır başarısız üyemiz bulunmamaktadır. Sizlere minumum 0.5 puan gerekiyor ancak bizim içeriklerimizden yararlanarak minumum 2.0 alabilirsiniz.
Türk Hava Yolları A.O. ve Havaş ortaklığıyla kurulan ve 1 Ocak 2010 tarihinde sektörde yerini alan TGS Yer Hizmetleri A.Ş.; İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Antalya, Adana, İstanbul Sabiha Gökçen, Milas- Bodrum ve Dalaman Havalimanlarında olmak üzere toplam 8 istasyonda, anlaşmalı 194 havayoluna sunduğu hizmetlerle faaliyetlerini sürdürmektedir. TGS, yerli ve yabancı havayolu şirketlerinin 700 bine yakın uçuşuna 7.000 ekipmanı ve 14.000 üzerinde personeliyle yer hizmetleri kapsamındaki tüm faaliyetleri uluslararası kalite standartlarında sunmaktadır. "Havaalanları Yer Hizmetleri Yönetmeliği" çerçevesinde ramp, harekât, kargo ve yolcu hizmetlerini sunan TGS, şirket politikası olarak müşteri memnuniyetini esas alırken, kusursuz hizmet anlayışını benimsemektedir.
Not: Sistemimiz sadece ingilizce sınav soruları içindir. Sınavda çıkacak soruları direkt olarak paylaşıyoruz.
Scroll to top